Úvod > O nás > Aktuality

Novější 1
čec 08

Uzávěr MŠ v době hlavních prázdnin

Vážení zákonní zástupci, na základě projednání se zřizovatelem bude MŠ Alšova 1746 uzavřena v termínu od 8.7.2024 do 16.8.2024. V naléhavých případech budete moci podat žádost na umístění vašeho dítěte do jiné MŠ a to od 8.7. do 26.7.2024 MŠ Marie Majerové a od 29.7. do 16.8.2024 MŠ Kosmonautů.

kvě 06

Zápis do mateřské školy

Vážení rodiče, srdečně Vás a vaše děti zveme na ZÁPIS  do Mateřské školy Sokolov, Alšova 1746 pro školní rok 2024/2025,

dub 02

Den otevřených dveří

Vážení rodiče, na úterý pro vás připravujeme "DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ" od 10:00 do 11:00 hod. Po skončení si budete moci pohrát s dětmi na školní zahradě. Těší se na Vás kolektiv MŠ Alšova.

bře 26

Výroba kaleidoskopu

V úterý si budou předškoláci ze třídy Kočiček vyrábět kaleidoskop. Vybíráme 50,- Kč.

bře 25

IQLANDIA

V pondělí půjdou děti ze třídy Sluníček na ZŠ Rokycanova na "PUTOVNÍ VÝSTAVU INTERAKTIVNÍCH EXPONÁTŮ IQLANDIA". Děti přiveďte do 7:15 hod a dejte jim batoh s pitím. Děkujeme za spolupráci.

bře 25

Konzultační hodiny

Na pondělí a úterý jsme pro Vás připravili konzultační hodiny pro rodiče ze třídy Kočiček a Sluníček. Bližší informace naleznete v šatnách jednotlivých tříd.

bře 21

Jarněnka a Zajíček

Ve čtvrtek v dopoledních hodinách nás navštíví JARNĚNKA se ZAJÍČKEM.

bře 20

Tělocvična

Ve středu půjdou děti ze třídy Kočiček do tělocvičny. Prosíme, připravte dětem batoh se cvičebním úborem, obuví do tělocvičny a pitím. Děti přiveďte do 7:30 hod. Děkujeme za spolupráci.

bře 19

Setkání s pí učitelkou ze ZŠ, rodiči a dětmi

V úterý se uskuteční druhé setkání s paní učitelkou ze ZŠ rodiči a dětmi. Sejdeme se v 15:15 hod ve třídě Kočiček a tentokrát přijďte i s dětmi.

bře 18

Divadelní představení v MŠ

V pondělí bude v MŠ divadelní představení "Perníková chaloupka". Vybíráme 60,- Kč.

bře 14

Schůzka k ŠP

Ve čtvrtek zveme zákonné zástupce dětí, kteří se přihlásili na školu v přírodě na schůzku. Budou Vám předány důležité informace ohledně pobytu. Sejdeme se v 15:30 hod ve třídě Kočiček. Prosíme, přijďte bez dětí. Děkujeme.

bře 08

Sebeobrana pro předškoláky

V pátek bude další lekce sebeobrany pro předškoláky ze třídy Kočiček a Sluníček. Vybíráme 55,- Kč.

zář 05

Obědy do škol

Vážení zákonní zástupci, v letošním školním roce MŠ nabízí možnost bezplatného stravování dětí v rámci programu pod názvem "Program v rámci projektu Obědy do škol v Karlovarském kraji 2023/2024". Formuláře si můžete vyzvednout po telefonické domluvě v ředitelně MŠ. Telefon 721 017 022.

led 01

Pracovní pozice učitel(ka) MŠ

Mateřská škola Sokolov, Alšova 1746 přijme do svého kolektivu kvalifikovanou učitelku (učitele) dle zákona č.563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících. Bližší informace poskytne ředitelka školy na telefonu 721 017 022.

lis 02

Distanční vzdělávání v MŠ

Vážení rodiče, zde máte další odkazy pro vaše děti:

Novější 1