Úvod > O nás > Aktuality

říj 04

Kozodoj

V úterý pojedou děti ze třídy Berušek a Myšek na statek KOZODOJ. Bližší informace naleznete na nástěnkách jednotlivých tříd.

říj 04

Zahradní hrátky

V úterý pro vás chystáme "Zahradní hrátky". Sejdeme se na školní zahradě od 15 hod.

zář 26

Podzimníček

V pondělí nás v MŠ navštíví "Podzimníček".

zář 22

Exkurze

Ve čtvrtek pojedou děti ze třídy Kočiček a Sluníček na exkurzi do Černošína. Bližší informace naleznete na nástěnkách jednotlivých tříd.

zář 19

Divadelní představení

V pondělí bude v MŠ divadelní představení "Zahrada skřítků". Vybíráme 50,- Kč.

zář 13

Třídní schůzka

Vážení zákonní zástupci, v úterý se budou konat třídní schůzka. Sejdeme se ve třídě Kočiček v 15:00 hod. Prosíme, dostavte se bez dětí. Děkujeme a těšíme se na vás.

bře 31

Směrnice úplata za předškolní vzdělávání - dodatek č.4

Vážení rodiče, do sekce dokumenty byla vložena nová směrnice k stanovení úplaty za předškolní vzdělávání - dodatek č.4. Úplata za měsíc březen činí 0,- Kč. V případě, že jste úplatu uhradili bude Vám částka vrácena v přeplatcích.

lis 02

Distanční vzdělávání v MŠ

Vážení rodiče, zde máte další odkazy pro vaše děti:

říj 31
kvě 06

Pracovní listy

Vážení rodiče, v sekci dokumenty najdete pracovní listy pro vaše " naše" předškoláky. Přejeme vám příjemnou práci s vašimi dětmi.

dub 16

Materiály pro volné chvilky s dětmi

Vážení rodiče, na odkazech, které uvádíme níže, najdete tipy pro využití volného času s dětmi.

Pracovní pozice učitelky MŠ

Mateřská škola přijme kvalifikovanou učitelku, další informace na tel. 721 017 022.