Úvod > O nás > Aktuality

pro 15

Divadelní představení

Ve středu bude mít v MŠ divadelní představení "Vánočka". Vybíráme 50,- Kč.

pro 06

Setkání paní učitelek ZŠ,MŠ, dětí a rodičů

6.12.2021 se koná třetí setkání zaměřené na přípravu dětí pro vstup do ZŠ. Upozorňujeme účastníky, že se setkání bude konat v souladu s vládním nařízením o konání hromadných akcí.

pro 03

Čertovské hrátky

V pátek budeme mít ve školce Čertovské hrátky s nadílkou od Mikuláše. Bližší informace naleznete na nástěnkách jednotlivých tříd.

lis 30

Uzávěr MŠ v době hlavních prázdnin 2022

V době hlavních prázdnin 2022 po projednání se zřizovatelem školy bude mateřská škola uzavřena od 1.8.2022 do 26.8.2022, provoz bude opět zahájen dne 29.8.2022.

lis 30

Uzávěr MŠ v době vánočních prázdnin

Mateřská škola bude v době vánočních prázdnin po projednání se zřizovatelem uzavřena v termínu od 27.12.2021 do 31.12.2021.

lis 29

Paní Zima

V pondělí se uskuteční akce "Paní Zima". Společně s dětmi si doma připravte ozdobu, s kterou  ozdobíte strom na školní zahradě. Přijďte si společně užít Vánoční atmosféru. Těšíme se na Vaše výrobky.

lis 23

Konzultační hodiny

V úterý 23.11.2021 a 7.12.2021 se uskuteční konzultační hodiny. Bližší informace naleznete v šatnách jednotlivých tříd.

čec 23

Návrat dětí do MŠ po pobytu v zahraničí

Vážení zákonní zástupci, v sekci dokumenty byly vloženy informace týkající se návratu dětí do MŠ při pobytu v zahraničí.

bře 31

Směrnice úplata za předškolní vzdělávání - dodatek č.4

Vážení rodiče, do sekce dokumenty byla vložena nová směrnice k stanovení úplaty za předškolní vzdělávání - dodatek č.4. Úplata za měsíc březen činí 0,- Kč. V případě, že jste úplatu uhradili bude Vám částka vrácena v přeplatcích.

lis 02

Distanční vzdělávání v MŠ

Vážení rodiče, zde máte další odkazy pro vaše děti:

říj 31
srp 18

Pracovní pozice učitelky MŠ

Mateřská škola přijme od 1.9.2020 kvalifikovanou učitelku.

kvě 06

Pracovní listy

Vážení rodiče, v sekci dokumenty najdete pracovní listy pro vaše " naše" předškoláky. Přejeme vám příjemnou práci s vašimi dětmi.

dub 16

Materiály pro volné chvilky s dětmi

Vážení rodiče, na odkazech, které uvádíme níže, najdete tipy pro využití volného času s dětmi.